Gabile Sohbet

Gay Gabile Chat sohbet Odaları
Gabile Gay Chat sohbet

Gabile Gay sohbet etmenin en basit adresi en güzel ortamının bulunmuş olduğu dostlarınızı daha rahat bulabileceğiniz vede kendinize sırdaş dost bulabileceğiniz tek adres Mavisohbet.Org bizimle kendinize arzu ettiğiniz arkadaş dostları rahatlıkla bulabileceksiniz her ilden her ilçeden kendinize sırdaş dost bulabileceksiniz dilerseniz yorum kısmında kendinizi tanıtan yorumda bulunup skype adresinizi verecek paylaşımda da bulunabilir daha rahat arkadaş bulma şansını yakalayabilir vede bunun yanında yapmanız gereken sohbete giriş yapmış olup vede yalnız Gay ve Gabile Chat söyleşi Odaları kullanıcılarına hitap eden kanallarımızda rahatça sizlerde #sex yada #gay kanallarımızda söyleşi yapabilirsiniz. Çoğu İRC’lerde XXX nickleri sunucuya girdiğinizde söyleşi Siteleri içinde botlar tarafınca atılır bizde bu şekilde bir şeyin gerek kalmadığını sizlere buradan anlatalım Gabile gay,nicklerini koruma botumuz dan silmiş bulunmaktayız. Daha özgürce rahat arkadaş bulup söyleşi etmeniz için Siz kıymetli kullanıcılarımızın Sunucu içinde uyması gereken kurallar bulunmaktadır. Bu kurallar çok basittir ve sizlerinde bu kurallara anlayış göstereceğinizden ve uyacağınız dan kuşkumuz yoktur.

Gabile söyleşi Kuralları
mavisohbet.Org Chat Siteleri Sunucu içerisinde kendinize en uygun kullanıcı adını seçmenizi tavsiye ederiz, Seçmiş olduğunuz kullanıcı isimler ne olursa olsun diğer kullanıcıları rahatsız edecek düzeyde olmamalıdır. Düzgüsel kendi isimlerinizle veya kendinize uygun öteki kullanıcı isimlerini seçmeniz lazım.

Yukarıda anlatmış olduğumuz kuralların haricinde aykırı bir nick alırsanız ve öteki kullanıcıları rahatsız ederseniz sunucudan geçici süreliğine uzaklaştırılacaksınız. Eğer bu davranışı tekrarlarsanız sunucudan 1 günlüğüne uzaklaştırılacaksınız.

Mavi sohbet Odaları Kuralları
Gabile söyleşi odaları sunucumuzda #Gabile olarak ikiye ayrılı bu iki kanalda arzu ettiğiniz benzer biçimde genel odalarımızda cinsellikten kaçınarak muhabbet etmenizi tavsiye ederiz özel sohbetleriniz kimseyi ilgilendirmediği için özelde istediğiniz gibi rahat sohbet yapabilirsiniz

GabiLe Mobil Sohbetten nasıl Girebilirim
gabile sohbet sitemize mobilden girmek için herhangi bir programa gerek kalmadan bir tek telefonlarınızın google tarayıcısına. Mavisohbet yazıp önünüze çıkan adrese tıklayıp sitemize nickinizi rumuzunuzu yazıp girebileceksiniz.,gabile chat mobil sayfamızda yine radyomuzu da aynı Şekilde dinliye bilirsiniz. Gene hiçbir programa gerek kalmadan yukarıda bulunun player tuşuna basarak dinleyebilirsiniz. Radyomuzu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir